Ordu Nakliye

ordu evden eve nakliyat

Ordu nakliye firmamız İstanbul dan Ordu’ya veya Ordu’dan Türkiye nin her yerine  taşınmak isteyenlere büyük kolaylıklar sağlamakta.istanbul ordunakliye samsun arası ev  taşımacılıkta kendisini ispat etmiş olan firmamız ile eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınır.

Ordu Nakliye hizmeti de bulunan firmamız eşyalarınızın paketlenmesi, demonte edilmesi ve nakliyesi hizmetlerini sunmaktadır. Bunun yanı sıra yeni evinizde monte işlemleri de talebiniz doğrultusunda gerçekleştirilmektedir.

Ordu Nakliye Amacımız kaliteli ve güvenilir nakliye hizmeti vermektir.

Ordu Nakliye eşyalarınız firmamız güvencesinde ve sigortalı olarak taşınmaktadır. Bu sayede istenmeyen durumlar ile karşılaşılmasının önüne de geçilmiş olmaktadır. Hem şehir içi hem de şehirlerarası nakliye hizmetlerinde firmamız ve güvenilir ekip çalışanlarımızla verdiğimiz hizmet taşımacılık alanında adımızdan sıklıkla söz edilmesini sağlamaktadır.

Ordu Evden eve nakliyat , işyeri taşımacılığı, ofis taşıma firmamız tarafından sunulan hizmetler arasında yer almaktadır.Taşımacılık hizmetini  yeniden tasarlayarak müşteri memnuniyeti odaklı düşünen ve sektörde yaklaşık 17  yıldır hizmet veren bir firma olarak şehir içi, şehirler arası profesyonel ev  eşyası taşımacılığı hizmeti sağlamaktayız.

Ordu Nakliye Evden eve nakliyat başta temel hizmetlerimiz  arasında yer alırken bunun dışında diğer sunmuş olduğumuz nakliye hizmetleri ev  ofis eşyası taşıma, parça eşya taşımacılığı, piyano nakliyat, uluslar arası  taşımacılık, antika eşya taşımacılığı, lojistik hizmetler, askılı tekstil  taşımacılığı alanlarında müşterilerimize hizmetler sunmaktayız.

ORDU NAKLİYE

Ordu merkezli bir firma  olarak yurt içinde ve yurt dışında uluslar arası düzeyde gelen talepleri en iyi  şekilde karşılayarak bağlantılı çalışmış olduğumuz çözüm ortaklarımız ile  nakliye hizmeti sağlamaktayız. Sadece Ordu’da hizmet veren personel sayımız  15 iken diğer illerde bünyemiz dahilinde hizmet sağlayan personel sayımız  toplamda 30 kişilik bir ekibe dayalıdır. Tüm Türkiye genelinde bulunan toplamda  12 adet ordu nakliye aracımız ile şehir içi, şehirlerarası taşımacılık hizmeti  vermekteyiz. Samsun Nakliyat Araçlarımızın hepsi her nakliye işi için özel tasarlanmış üstü  kapalı çelik kasalı ve iç aksamı mobilya kaplı araçlarımız ile müşterilerimize  kusursuz hizmet sağlamaktayız.

Ordu Nakliye Firmaları  başta olmak üzere  Doğu Anadolu bölgesinde , Güney Doğu Anadolu bölgesinde  ve  son olarak Ege Bölgesinde  şubelerimiz bulunmaktadır.

Ordu Nakliyat 1 ile hizmetlerimiz hakkında kısa  bir bilgi vermek gerekirse en çok müşterilerimize sunmuş olduğumuz evden eve  nakliyat hizmetimizden biraz bahsedelim.

Ordu evden eve nakliyat oldukça güç ve  zahmetli sektör haline dönüşmüştür. Evden eve nakliyat hizmeti vermeden önce  müşterilerimiz taşıma gününden 1-2 gün öncesinde bizi aradığında evinize  ücretsiz olarak eksper gönderiyoruz. Eksperimiz müşterimizin müsait olduğu bir  zaman ev sahibinden randevu alıp müşterimizin evine gidiyor ve eşyaların  detaylı olarak analizini yapmaktadır. Müşterimize hizmet kapsamımız detaylı  olarak anlatıldıktan sonra sözleşme kapsamında müşterimizin belirtmiş olduğu  tarihte eşyalar taşınmaktadır.

Ordu Nakliye müşterimizin belirtmiş  olduğu tarihte aracımız gelerek genelde sabah saatlerinde elemanlarımız  tarafından taşıma hizmetimiz başlar. Ev içindeki tüm eşyalar demonte  yapıldıktan sonra komple ambalajı yapılır. Kırılacak olan eşyalarınız kraft  kağıtlara, kumaş koltuk kumaş v.b. eşyalar havalı naylonlara, elektronik  eşyalarınız köpüklü karton koliler içerisinde taşınır. Ordu nakliye paketleme aşaması bittikten  sonra tüm eşyalar itinalı bir şekilde aracımıza yerleştirilir. Taşınma sırasında  eşyalarınızın başına her hangi bir zarar gelmesi durumunda anlaşmalı çalışmış  olduğumuz sigorta firması tarafından eşyanızın maddi değeri karşılanır.Biz bir aileyiz felsefesi ile işimizi yapmaktayız.

ORDU NAKLİYAT

Ordu evden eve nakliyat hizmetimiz  dışında profesyonel olarak yapmış olduğumuz diğer hizmeti eşya depolamadır. Firmamızın  tamamen kendine ait kiralık olmayan öz mal depolarımız ile hizmet vermekteyiz.  Depolarımız kamera kayıtlı, güvenlikli, geniş kapsam dahilinde sigortalı  depolardır.

Ordu Taşımacılık müşterilerimizin tayinleri yurt dışına çıkan veya farklı illere  çıkan müşterilerimizin eşyaları en ince detayını kadar ambalajı yapıldıktan  sonra depoya götürülüyor. Müşterimizin tayin durumu bittikten sonra eşyanızı  firmamıza nasıl teslim etmiş iseniz o şekilde eşyanızı alabiliyorsunuz. Teknolojinin ülkemizde hızlı  olarak gelişme kaydetmesi ile taşımacılık hizmetlerine yeni bir boyut  kazandırmaktadır.

Ordu Nakliyat asansörlü evden eve nakliyat teknolojisi ile ister evden eve  isterseniz ofisten ofise eşyalarınızı taşıtabilirsiniz.

Ara! | ankara nakliye | evden eve nakliyat ankara | ankara evden eve nakliyat | ankara evden eve nakliye | ankara nakliyat | evden eve nakliyat | samsun evden eve nakliyat | samsun nakliyat |