Antalya Evden Eve Nakliyat

Akdeniz Ekspres Evden Eve Taşımacılık firması olarak taşıma alanında yıllardır sektörde yer almamız bakımından tavsiye Antalya ev taşıma firmaları arasında yer almaktayız. Taşımacılık işlemlerimizde gerekli tüm ön hazırlığı yapan firmamız sayesinde eşyalarınızı en iyi şekilde naklini yapıyoruz.

Antalya nakliyat süreçlerinde ön inceleme sağlayan firmamız bu sayede eşyalarınız en iyi şekilde taşınması sağlanmaktadır. Ön inceleme sisteminde firmamız müşterilerimizin ilettiği talebe göre istediğiniz gün ve saatte sizleri ziyaret etmekteyiz. Ön inceleme hizmetimiz sayesinde eşyalarınız için en iyi şekilde taşımasını sağlamaktayız. Taşıma günü için gerekli tüm ayarlamaları sizler için yapan firmamız eşyalarınızı hasar vermeden nakli için her şeyi yapmaktayız.

Antalya Nakliyat

Antalya evden eve nakliyat işlemlerinde taşıma günü tüm eşyalarınızı en iyi şekilde naklini yapıyoruz. Taşıma günü eşyalarınızı önceden ayarlanan ekipman ile nakliye işlemlerimize başlıyoruz. İlk olarak de monte edilecek eşyalarınız sökülerek paketlemesi yapılmaktadır. Ardından demirbaş mobilyalarınız ile beraber beyaz eşyalarınız da paketlenerek araca yüklemekteyiz.

Antalya taşıma süreçlerinde eşyalarınızı önceden ayarlanan aracımıza yüklenerek yeni adresinize doğru yola çıkmaktayız. Yeni adresinizde eşyalarınızı istediğiniz şekilde teslimi yapılarak işlemlerimizi aktarmaktayız. Antalya nakliye tavsiye firmalar arasında yer alan şirketimizi arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Antalya Ofis Taşıma Süreçleri

Antalya iş yeri nakliye işlemlerinde ev taşıma olduğu gibi bu talebiniz için de ön inceleme ile işlemlerimizi aktarmaktayız. İş yeri nakliye işlemleri diğer hizmetlere nazaran daha önemli olmaktadır. Bunun sebebi ise ofislerde yoğun olarak teknolojik eşyaların ve evrakların olmasıdır. Bu eşyalar hassas olması bakımından özenle taşınması gerekmektedir. Buda anlaşma sağlayacağınız Antalya işyeri nakliye firmasının kurumsal olması gerekmektedir.

Antalya ofis nakliyat süreçlerinde gerekli alt yapıya sahip uzman kadromuzla hizmet sunmaktayız. İş akış sürecinizi bozmadan hizmet sunabilmek için eksper yapılarak ilerlemekteyiz. Teknolojik eşyalarınız için ambalajlanarak plastik kutularda taşımasını yapıyoruz. Bu işlemlerimiz ile eşyalarınız karışmadan veya herhangi bir sorun olmadan yeni adresinize nakli yapılmaktadır.

Antalya ofis taşımacılık süreçlerinde oda oda nakli yaparak nakliye süresi boyunca hasar almasını tamamen önlemekteyiz. Taşınacak odaları teker teker ambalajlanarak üzerine oda sahibinin ismi yazılmaktadır. Bu sayede yeni iş yerinizde eşyalar karışmadan kısa sürede teslim ediyoruz.

Akdeniz Ekspres olarak iş yeri nakliye hizmetinde kurumsal referanslarımız ile müşterilerimize hizmet sunmamız mümkündür. Birçok kurumun hem bireysel hem de ofislerini taşıyan firmamızı arayarak teklif alabilirsiniz.

Antalya Özel Ev Taşıma Hizmetleri

Antalya nakliye işlemlerinde iki tarz hizmet bulunmaktadır. Bu hizmetler arasında özel nakliye ve parça eşya taşıma işlemleridir. Bu iki hizmet çoğunlukla Antalya şehirlerarası nakliye taleplerinde müşterilerimize sunmaktayız.

Özel Antalya evden eve taşıma işlemlerinde eksper sonucunda müşteri temsilcimiz iki hizmetimizi kısaca aktarmaktayız. Özel nakliye işlemlerinde orta boy araç sadece size ayrılarak sunulan taşıma türüdür. Bu hizmetimizde müşterilerimizin istediği tarihte eşyalarını alıp mesafeye göre de istediği süre de teslim etmekteyiz. Ayrıca eşyaların kaybolma durumu ortadan kaldırılarak sunulmaktadır. Bununla beraber özel taşıma sigortası ve sözleşmesi de yer almaktadır. Antalya özel nakliyat işlemlerinde tek olumsuz yön tüm giderlerin müşteriye yansıtıldığı için pahalı olabilir. Müşteri temsilcimizi arayarak özel nakliyat sürecimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Antalya Parça Eşya Taşıma Süreci

Parça eşya taşıma işlemleri şehir içi nakliye hizmetlerinde küçük boy aracımızla hizmet sunmaktayız. Firmamıza ilettiğiniz eşya listesine bağlı olarak gerekli ayarlamaları yapmaktayız. Gün içerisinde eşyalarınızı alıp yeni adresinize nakli yapılmaktadır.

Antalya şehirlerarası parça eşya nakliye süreçleri daha uzun olması bakımından planlı ilerlemekteyiz. İstediğiniz güzergâha göre ayarlamalar yaparak ilerlemekteyiz. Parça eşya nakliye işlemlerinde büyük boy araç ayarlanarak teslim ede ede ilerlenmektedir. Teslimat işlemlerinde eşyaların arasında bölme konularak sonrasında karışıklık olmasını tamamen önlemekteyiz. Antalya şehirlerarası parça eşya nakliye talepleriniz için firmamıza ileterek en iyi hizmeti almanız mümkündür.

Antalya Evden Eve Taşıma Hizmetlerinde Sıkça Sorulan Sorular

  • Antalya evden eve hizmetini ne zamandan beri sunuyorsunuz?

Akdeniz Ekspres olarak taşımacılık hizmetlerini 1959 yılından itibaren müşterilerimize sunuyoruz.

  • Antalya eşya depolama hizmetiniz mevcut mudur?

Evet, Antalya depolama hizmetimiz mevcuttur. Eşya depolama hizmetlerinde özel bölmeli odalarda hizmetlerimizi 7/24 güvenlikli ortamlarda işlemlerimizi sunuyoruz. Bununla beraber Antalya eşya depolama hizmetlerinde özel ambalaj malzemeleri kullanarak muhafaza süresi boyunca hasar almasını tamamen önlemekteyiz.

  • Antalya ofis taşıma süreçleri nasıl ilerlemektedir?

Ofis nakliye süreçleri zorlu olmakla beraber uzman firmalar tarafından sunulmalıdır. Ofis nakliye işlemlerinde ön inceleme yaparak gerekli tüm ayarlamaları müşterilerimiz için yapıyoruz. Taşıma öncesi tüm ayarlamaları ve planlamayı yaparak daha sonrasında sözleşme ile sigortalamasını yapıyoruz. Antalya ev taşıma günü sistematik çalışarak iş akışınızı bozmadan ilerlemekteyiz. Sizlerde Antalya iş yeri taşıma hizmetlerimizi merak ediyorsanız çağrı merkez hattımız 7/24 hizmetinizdedir.

  • Antalya şehirlerarası nakliye süreçleri kaç gün sürmektedir?

Taşıma süreçleri uzun yol olması bakımından teslimat süresi değişmektedir. Aslında taşınacağınız şehrin mesafesine göre tamamen teslimatı farklı olmaktadır. Ancak şehirlerarası nakliye süreci en az 2 gün sürmektedir. Bunun içinde müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek nakliye planlaması hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ara! | ankara nakliye | evden eve nakliyat ankara | ankara evden eve nakliyat | ankara evden eve nakliye | ankara nakliyat | evden eve nakliyat | samsun evden eve nakliyat | samsun nakliyat |