Ünye Evden Eve Nakliyat

ünye evden eve nakliyat

Ünye Evden Eve Nakliyat ve Nakliye Taşımacılık Firması.Ordu Evden Eve Nakliyat firmamız ordu nakliye ünye ilçemize hizmet götürmektedir.Ordu Nakliyat Karadenizden Türkiye ye taşımacılık sunmakatadır.

Yurtiçi Taşımacılık

Müşterilerinin Türkiye geneline olan komple taşımalarını özenle ve güvenle taşımaktadır. Müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için araç filosuna her geçen gün yeni araçlar eklenmektedir.

Lojistik Hizmetleri

Ünye Evden Eve Nakliyat günümüzde gelişmiş ülke pazarlarında yaşanan değişiklikler , şirketlerin maliyetini tekrar gözden geçirmesini zorunlu kılmıştır.Bu güne kadar satış fiyatının içerisinde müşteriye yansıtabildiği için dikkat çekmeyen uluslar arası nakliye, depolama, stok kontro, ambalajlama, yeniden paketleme, etiketleme, sigorta, gümrükleme ve iç dağıtım gibi faliyetlerin maliyetlerinin, kaliteden fedarkarlık edilmeden düşürülmesi kaçınılmazdı .

Ünye evden eve nakliyat Bu gereksinim, yukarıda sayılan faliyetleri aynı çatı altında toplayarak müşterilerin farklı gereksinimlerine minimum sürelerde, rekabet edebilir fiyatlarda çözüm üretmek olan lojistik şirketlerinin oluşmasına yol açtı.

Bilgi işlem haberleşme tekniklerindeki gelişmeler lojistik hizmetlerinin önemini , hayal edilenin çok üzerine çıkardı .

Taşıma, dağıtım, stoklama ve yeniden paketleme gibi hizmetlerin , bu konularda uzmanlaşmış firmalardan alınması yaygınlaştı. 

Ordu Taşımacılık sahip olduğu teknoloji, müşteri iletişim ağı ve kendi içerisinde sunduğu taşıma, dağıtım, stoklama ve yeniden paketleme gibi hizmetleriyle fark yaratır.

ÜNYE EVDEN EVE NAKLİYAT IN KONUMU

Ünye evden eve nakliyat Konumuz olan lojistik ile ilgili hizmet verme konusunda siz sektörel lider firmalarla çalışmak ( zirve nakliyat ) ve entegre lojistik çözümlerimizin sağlayacağı verimliliğe birlikte ulaşalım.

Kargo Hizmetleri

Ünye Evden Eve Nakliyat, Marmara, Ege ve Akdeniz bölgelerindebulunan şubeleri sayesinde düzenli ve sürekli seferleryaparak, göndereceğiniz her türlü ölçü ve ebattaki yüklerinizi

adresinizden alıp istediğiniz adrese Ünye Nakliyat güvencesiyle

teslim etmektedir.

Milkrun Taşıma Hizmetleri

Ordu Nakliyat müşterilerimizin önceden belirlemiş olan dairesel taşıma hareketi ile hammadde ve işlenmiş malzemesinin bayi ve depo sevkiyatlarının gerçekleştirilmesidir.

Neden Milkrun ?

Ünye evden eve nakliyat Farklı zamanlarda plansız sevkiyatları engellemek için

Madde giriş ve çıkış kontrolde planlama yapılamamasından dolayı

Yüksek stok oluşmasından dolayı

Çok farklı nakliye firmasının kullanılması

Nakliye geçikmesinden dolayı oluşan zaman kaybı

Avantajlar

Yan sanayilerin malzemelerinin giriş ve çıkış sabit zamanlarda olması

Ünye evden eve nakliyat Tedarikte yüksek esneklik

Nakliyecinin ve şoförün 24 saat ulaşabilirliği

Nakliye masraflarının düşürülmesi ve tek nakliyeci ile çalışılması

Malzemelerin toplu halde taşınması

Modern taşıma araçlarının kullanılması – Mercedes Atego

Proje Sonuçları

Malzeme kabulde daha organize ve programlı çalışmanın sağlanması

Ünye evden eve nakliyat Yan sanayiler deki malzeme kabul de süreçlerin standartlaştırılması

Hedeflere bağlı stok yönetimi

Nakliye masraflarında fiyat kazancı

İhracat Taşımacılığı

Kara Yolu Taşımacılığı

İstanbul ve Samsun Gümrüklerinden ihracatını yapacağınız ürünlerinizi firmanızdan alıyor ve ilgili uluslar arası nakliye firmasına veya ilgili gümrüğe / depoya kadar teslimatını gerçekleştiriyoruz.
İstanbul ve İzmir gümrüklerine gelen ithalat işlemleri bitmiş eşyalarınızı ilgili gümrük ve antrepolardan alıyor, firmanıza kadar teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Serbest Bölge Taşımacılığı

Ordu Evden Eve Nakliyat Serbest bölgelerden diğer bir gümrük sahasına aktarma işlemlerini gerçekleştireceğiniz ihracat mallarına size özel , tahsis ettiğimiz araçlar ile, ilgili gümrüğe kadar olan taşıma sorumluluğu tarafımıza aittir.
Samsun gümrüklerine gelen ithalatlarınızın serbest bölgeye aktarma işlemlerinde de, tarafınıza size özel,mühürlenebilir araç tahsis edilmekte, her noktadan direk alımlar gerçekleştirilmektedir.

Deniz Yolu Taşımacılığı

Ünye evden eve nakliyat Ordu limanlarından ihracatını yapacağınız malzemelerinizi kapınızdan alıyor, istanbul ve samsun’da ilgili gümrüklerdeki konteynırlara kadar teslimatını gerçekleştiriyoruz.
Söz konusu gümrüklere gelen ithalatınızı , gümrükçünüzde organize edip ilgili gümrükten işlemleri bittikten sonra alıp, firmanıza kadar teslim ediyoruz.

Depolama Hizmetleri

Ünye evden eve nakliyat 20.000 m² açık alanda ve 6000 m² kapalı alanda, son sistem raflı sisteme sahip depomuzda, istediğiniz m² ye kadar istediğiniz ebatta istediğiniz ürünü depolama hizmeti verebilmekteyiz.

Depo Yönetimi sistemimizde aşağıdaki hizmetler verilmektedir.

Mal Kabulu

Raf sistemi ile Ürün Yerleştirme

Barkod ile Stok Kontrol

Depo Yönetimi Programı ile Düzenli Raporlama

Paketleme ve Etiketleme

Sipariş Hazırlama

Yurtiçi Dağıtım

Ekspres Servis ve Sigorta Hizmetleri

Gün içi Ekspres Servis

cv koşulsuz müşteri memnuniyeti için her an hazır profesyonel kodromuz tüm kargolarınızı tam zamanında ve problemsiz olarak yerine ulaştırıyor.

Şubelerimiz arasında gün içi acil ihtiyaçlara yönelik ekspreshat her türlü araç kapasitesi ile adresten teslim.

SİGORTALAMA

AKSİGORTA

Ünye Evden Eve Nakliyat sürekli olarak kendini geliştiren, müşteri ihtiyacına yönelik hizmet vermeyi kendine ilke edinmiş olarak Akarnak Lojistik kapsamlı bir sigorta hizmetini de müşterilere sunmaktadır. Tüm hizmetleri ile sektöründe fark yaratan Akarnak, müşteri yükünün sigortalanması için Ak Sigorta A.Ş.’yi seçmiştir.

Ak Sigorta tarafından Akarnak Lojistik’in taşıdığı tüm mallar taşıyıcı mali mesuliyet sorumluluk sigorta poliçesi ile sigortalanmaktadır.

Ara! | ankara nakliye | evden eve nakliyat ankara | ankara evden eve nakliyat | ankara evden eve nakliye | ankara nakliyat | evden eve nakliyat | samsun evden eve nakliyat | samsun nakliyat |